Szkolenia IT

Global Knowledge to jedna z  najlepiej ocenianych i najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych na świecie. Od ponad dwudziestu lat pracujemy nad rozwojem kompetencji profesjonalistów w zakresie: zagadnień IT, zarządzania usługami informatycznymi oraz prowadzenia biznesu.

Największym atutem Global Knowledge są wykładowcy.  Wiedzę, zdobytą dzięki globalnemu zasięgowi firmy skutecznie uzupełniają o stronę praktyczną.  Wdrażają rozwiązania technologiczne w siedzibie klienta. Te bogate, wielostronne i bezcenne doświadczenia przekazują swoim kursantom.

Global Knowledge może się pochwalić dużą liczbą labolatoriów technicznologicznych, dzięki czemu zajęcia są rzeczowe i efektywne.

Najbardziej cenionym znakiem firmowym Global Knowledge jest ilość i specjalistyczny poziom autoryzacji producentów oprogramowania i sprzętu IT. Innowacyjność oraz elastyczność usług szkoleniowych i wdrożeniowych Global Knowledge została dostrzeżona i wielokrotnie nagrodzona przez producentów, partnerów i klientów.

Mówiąc o innowacyjności warto podkreślić szkolenia zdalne, które umożliwiają specjalistom elastyczny dostęp do usług edukacyjnych. Choć rozwiązanie wirtualne wydaje się znane, to technologia Global Knowledge która za nim stoi - jest unikalna. Oferujemy nowatorskie narzędzia, dzięki którym doświadczenia słuchacza w sali szkoleniowej a kursanta wirtualnego niczym się nie różnią. Uczestnik zdalny otrzymuje stosowny interfejs, dzięki któremu obserwuje, ogląda i słyszy oraz rozmawia z wykładowcą i innymi uczestnikami kursu (więcej informacji dostępne tutaj). 

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty. Portfolio Global Knowledge podzieliliśmy zależnie od Producenta Technologii oraz Tematyki. Nasze szkolenia „non IT” skupiają się na tematyce ITIL, zarządzania projektami, TOGAF oraz kursami w zakresie rozwoju kompetencji personalnych i organizacyjnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy – zadzwoń +48 12 881 1286 lub napisz do cee@globalknowledge.net chętnie porozmawiamy z Tobą na temat Twoich potrzeb szkoleniowych. 


   cisco logo   IBM LOGO    Microsoft Gold Partner smlVMware logo   Citrix logo sml    Juniper Logo   symantec sml    

bro_authorized_training_partner_rgb   ITIL logo people cert    Prince2 logo   Avaya                       
AppSense logo   CompTIA Logo     TOGAF 9 logo

 


Wybierz Producenta:

Wybierz Zagadnienie:

Wybierz Kurs Biznesowy w Zakresie: